IMG_0631

Lato w przedszkolu

Na dworze zrobiło się ciepło. Dzieci coraz więcej czasu spędzają na świeżym powietrzu, w wodzie, zwłaszcza w letnie, upalne dni, takie jak dziś.


DSC_0674

Dzień Dziecka w przedszkolu

Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodzą swoje święto, czyli Dzień Dziecka. Największą atrakcją tego dnia był występ Clowna Mini, który zaprezentował wiele ciekawych zabaw, oraz sztukę iluzji. Jak przystało na Dzień Dziecka – nie zabrakło drobnych prezentów.


DSC_0506

Dzień polskiej flagi

„Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie, A na tej fladze, biel i czerwień, Czerwień to miłość, Biel serce czyste, Piękne są nasze barwy ojczyste.” Czesław Janczarski „Barwy ojczyste”


DSC_0462

Pajama Party

Dzieci i panie włożyły na siebie swoją ulubioną piżamkę i zaprezentowały się przed koleżankami i kolegami na „piżamowym pokazie mody”.


DSC_0222

Dzień Świętego Patryka

Dzień Świętego Patryka, to znane i lubiane irlandzie święto religijne patrona Irlandii. Obchodzimy je tez w naszym przedszkolu.


DSC_0303

Easter

Rodzicom i Dzieciom oraz wszystkim przyjaciołom naszego przedszkola życzymy zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa a także odpoczynkuw rodzinnym gronie.


DSCN0907

Zabawa Walentynkowa

Dzień Świętego Walentego To dzień dobry dla każdego! W tym dniu wszyscy to wyznają, Że chcą kochać i kochają!


DSC_0051

Karnawał

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale też dla najmłodszych. Tego dnia dzieci zjawiły się w bajkowych strojach i maskach. Nie zabrakło konkursów a także słodkiego poczęstunku. W sali podczas pląsów robiło się kolorowo, było wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy małych balowiczów.


DSC_0148

Bal Sylwestrowy

Nie tylko dorośli chcą spędzić wyjątkową sylwestrową noc. Również najmłodsi chcą odpowiednio uczcić tę okazję. Dlatego w naszym przedszkolu odbył się Bal Sylwestrowy dla dzieci. Były oczywiście tańce przy muzyce, konkursy i wspólne zabawy. Wszystkim dopisały świetne, sylwestrowe humory.


ADI_1747

Spotkanie przedszkolaków z Mikołajem

W mroźną noc grudniową Wśród śnieżnej zamieci Para reniferów Z nieba do nas leci Ciągną piękne sanie W złocistym zaprzęgu A w saniach Mikołaj I worek prezentów